Zondag 25 augustus 2019

Memorial Etienne Vandenberghe bij TTC Topspin

Etienne Vandenberghe was één van de tafeltennisleden van het eerste uur. Volgens voorzitter Romain Roegist was hij een graag geziene en goedlachse figuur, maar op een trainingsavond in november 2015 kreeg hij een hartstilstand in de ‘Boeie’.

 

“Ondanks intense reanimatiepogingen kregen we zijn hart niet meer in gang”, herinnert Romain Roegist zich nog levendig. “Etienne Vandenberghe wordt nog steeds hard gemist in onze club. Als eerbetoon  aan hem en zijn gedachtengoed, sportiviteit en vriendschap in ere te houden, besliste ons bestuur om ons tafeltennis tornooi naar hem te noemen. We gaan van start als ‘Memorial Etienne Vandenberghe’. Drie jaar lang hebben we geen tornooi meer georganiseerd, maar dat zou zeker niet naar de zin van onze overleden vriend geweest zijn. Dit tornooi van TTC Topspin gaat door op zondag 20 januari 2019 en we hopen vele spelers en sympathisanten te mogen ontvangen. Ons bestuur, verantwoordelijk voor de organisatie, bestaat uit Freddy Lammertijn, Peter Vanheers, Jonas Vanheers, Johan Devuysser, Nico Dewitte en mezelf. Ook ex-bestuurslid Erik Debacker zal meewerken aan de organisatie”, legt Romain Roegist uit. 

 

 

 

Reacties

 

Meld je aan om een reactie te plaatsen. Aanmelden