Zaterdag 7 december 2019

Vrijdag 20 september 43ste editie van de feestavondmarkt tijdens Rozenfeesten Beernem

Door Eddy Persyn

 

Het is weer zover, op Beernem 'Platse' vieren ze vrijdagavond opnieuw feest tijdens de 43ste editie van de avondmarkt. het weerbericht oogt veelbelovend, de straatanimatie, deejees, bands, bars en lange rij activiteiten nodigen de bezoekers uit voor een lange aangename avond. 'Nieuwslijn', het magazine van de organiserende 'Dorpsvrienden' bracht reeds een uitgebreide lijst van het programma.

 

Voor degenen onder ons die het magazine niet gezien of gekregen hebben hieronder een kort samengevat overzicht van het programma:

 

16u30: Verkeersvrij (afsluiten vanaf 16 u.)

Ø            17u00: Koopjes en acties bij marktkramers en handelaars

 

Ø            17u00: Start  activiteiten verenigingen Unizo, KLJ, Rugbyclub Beernem,

                  Excelsior Beernem, Dansvereniging Soulrooz

 

Ø            17u00: Start  foorattracties op het marktplein

 

Ø            18u00: Start luchtkasteel Discoplay en Multijump aan de Sint-Amanduskerk

 

Ø            18u00: Start Herberg Burgerwelzijn asan de kerk met muziek dj Gilles & Co,

                   pizza in de oven org. Marmelade, Plukhof

 

Ø            18u00: Start Tuned Night Beernem Vaart Noord en Bloemendalestraat

 

Ø            18u00: Start disco Pluto aan trappistenbar en showpodium, aan Slagerij Patrick

 

Ø            18u00: Start disco Adriaentje aan Kantoor Vermeyen

 

Ø            18u00: Start kampfuif bij Scouts Beernem in Male Hof

 

Ø            18u30: Start ponyritten i.s.m. Heirweghof aan Elzenbosselke

 

Ø            19u00: Aanvang straatoptreden Agent n°16

 

Ø            19u00: Start muzikale optredens Oranje op het grasplein aan O.C. De Kleine Beer

 

Ø            19u15: Verzamelen voor optocht aan O.C.

 

Ø            19u30: Start Fun Dance aan het Showpodium

 

Ø            19u30: Start feestelijke openingstocht vanaf O.C. De Kleine Beer met de

                  Harmonie De Vrienden van groot Beernem, wijkburgemeester Dimitri,

                  Champetter David, Mini-Rozenkoning en Mini-Rozenkoningin 2018,

                  Bengel en Roos, boer Romain en Zijn Zanne, clowns, Beernemse Beren,

                  notabelen

 

Ø            20u00: Start optreden Suga Beetstrietband Nederland

 

Ø               20u00: Start Showpodium met The Billygoats Riders t.h.v ParaTi

 

Ø            20u30: Start optreden Jacco Ricardo aan trappistenbar

 

Ø            20u30: Berenworp aan Kantoor Vermeyen ,

                 prachtige prijzen vliegen de lucht in

 

Ø            20u30: Start optreden Goodheart Line Dancers aan Malehof

 

Ø            21u30: Berenworp aan Ceremonieën De Waele - Brutyn,

                 prachtige prijzen vliegen de lucht in

 

Ø            22u30: Showpodium Start tweede optreden Jacco Ricardo aan trappistenbar,

                 aan Slagerij Patrick

 

Ø            22u30: Einde verkoop marktkramers

 

- 23.00 : gedeeltelijk openstellen straten

- 02.00 : afbouw muziek tot 15.00 u.

 

 

 

 

Reacties

 

Meld je aan om een reactie te plaatsen. Aanmelden